درباره ما

شرکت سام کراتین (ریو RIO سابق) از سال 1387 در زمینه پخش لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز بکار نمود که از ابتدای کار جزو اولین ارائه دهندگان کراتین های سارا کامکاریان - جلید - پرسونال و یونیک بود . 

رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی های تولید و ساخت محصولات بهتر کراتین و صافی در دنیا این مجموعه محصولات خود را بروزرسانی و فروش خود را گسترده تر نمود .

سام کراتین با اتکا به درستکاری و رضایت مشتری در کسب و کار( که هیچ فرمولی در کار مهمترین از این نیست) و بهترین مشاوران فروش و با کسب اعتبار در کشور خود را به راس بهترین شرکتهای فروش کراتین و صافی تبدیل نمود که مشتری با خیال راحت و بدون دغدغه محصولات مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از این شرکت دریافت میکند .

شرکت سام کراتین برای سهولت کار مشتریانی که میخواهند ، کراتین و صافی را وارد کسب و کار خود کنند یا آنها را ارتقا دهند ، تمام محصولات مورد نیاز برای یک متخصص کراتین و صافی را از با کیفیت ترین و کار آمد ترین برندها وارد شرکت و بخش فروش نمود تا مشتری های سام کراتین همیشه بروزترین باشند و در کار خود بدرخشند .

برترین برندهای کراتین و صافی دنیا را به کمترین قیمت در ایران از ما بخواهید

 برند های مطرحی چون 

دکتر تراپی نانوریباند FGZ - فلپس - ریسرچ - کادیوو - اینوآر G.HAIR - ماتریکس - دیکسون - فریشا - کراپلکس - هونما - اولاپلکس

محصولات برقی و آموزشگاهی مخصوص کراتین

لیز - میکرومیست - فوتون لیزر - سیتریو 


فروشگاه اینترنتی سام کراتین بهترین بستر برای خرید اینترنتی انواع کالاهای محصولات صافی و احیاء مو مورد نیاز شما در ایران است . “اصل بودن کالا ، “کمترین قیمت کالا اصل” ، ” ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در سام کراتین از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . سام کراتین سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید محصولات اینترنتی مرتفع کند.

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.